GRUP HEPSİ FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ FAN CLUB

Grup Hepsi Fan

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Miley şeker tutkunu

YazarMesaj
*Yildiz*

*Yildiz*

Miley şeker tutkunu Empty
MesajKonu: Miley şeker tutkunu   Miley şeker tutkunu EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 5:01 pm

Miley şeker tutkunu Normal_15April2010-01
[color:af1d=#f00][color:af1d=#000]Hepimiz biliyoruzki..
[color:af1d=#f00][color:af1d=#000]Miley tam bir şeker tutkunu. Zaten yukrıdaki resimdende anlaşılıyor. Bir kutu şeker alan ama şu bilgilerede dikkat ederek şeker yiyor tabiiki. : Şeker yemek dişleri çürütür. ! Miley yinede yemeden duramıyor belkide onu böyle bindebir görüyoruz fakat ewindede yiyormuş. Şöyle söyliyor:
[color:af1d=#f00][color:af1d=#000]''Bazı sitelerde benim hakkımda bazı açıklamalarda bulunmuş. Ve şeker sewmediğimi söylemişler. Fakat bu kesinlikle yalan habr! Böyle haberlere kanmayın.''
[color:af1d=#f00][color:af1d=#000]Diyerek belirtiyor. Bizce şekerin tek sağlığa zararı dişler! Ama tabiiki onun haricinde fazla şeker yemeyi pekde etkili görmüyoruz Miley!
[color:af1d=#f00][color:af1d=#000]''Beni genelde şekere alıştıran programlar ! '' olduğunu söyliyor Miley! We.. '' Televizyonda veya yanımda kim şeker yesin inadıma gidip alırım. Bu benim görüşüm. Ve o konuda biraz Cimriyim. Kimseye şekerimi vermem! '' diyor.
[color:af1d=#f00][color:af1d=#000]Mileyin enleri: Şeker yemek, televizyon izlemek, roman okumak ,pasta yemek.
[color:af1d=#f00][color:af1d=#000]Miley'nin biryere çıkarken olmazsa olmazları: Kredi kartı, uğurlu bilekliği,gözlüğü,şekeri,makyaj malzemesi

Miley şeker tutkunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley mi Hilary mi?
» Miley Cyrus avatar
» Miley Cyrus Klip Resimleri